Büro ve Ofis Temizliği

Büro ve Ofis Temizliği

      

BÜRO VE OFİS TEMİZLİĞİ


 

        Ofis temizliği, yaşamımızın neredeyse yarısının geçtiği mekanlarımızda tabiiki çok önemlidir. Ofis temizliği temizlik hizmetlerimizin en önemli bölümüdür. Ofisinizin, çalışırken göze güzel görünmesinin yanısıra temiz ve hijyenik olmasını da arzularsınız. Temizliği düzenli olarak yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının motivasyonu artacağı gibi, sağlık açısından da hiç bir sorun yaşamazlar. Düzenli ofis temizliği yapılan ofis ve bürolarda kir ve mikrop barınmaz.
Mersina Temizlik Şirketi olarak, temiz ve sağlıklı bir ofiste çalışabilmeniz için, her türlü modern donanım ve eğitimli personel ile çalışıyoruz. Ofis temizliği ile ilgili her türlü probleminizi çözmeye hazırız.
Ofis temizliği nasıl yapılır;
Ofisiniz istediğiniz periyotlarda ya da günlük olarak temizlenmelidir. Tüm çalışma masaları silinmeli, masa üstündeki aksesuarların tozu alınmalıdır.
Ayrıca ofisin tüm zeminleri silinmeli, çöp poşetleri değiştirilmelidir. Camlarınız istediğiniz periyotlarda silinmeli ve iç camlar en az haftada bir silinmelidir.
Ofisinizde haftada bir mutlaka detaylı genel temizlik yapılmalıdır. çöp kovaları yıkanmalı, oturma grupları silinmelidir.
Ofisteki petekler ve jalüzilerin tozu alınmalı, dolap üstleri, kapılar iyice silinmelidir. En önemlisi ofis ortamındaki mutfak ve tuvaletler günlük temizlenmeli ve hijyenik ürünlerle gerekli hijyenin sağlanması gerekmektedir.